вівторок, 16 січня 2018 р.
неділя, 7 січня 2018 р.
Українські наукові журнали з бібліотечної справи
Вітаю вас, шановні друзі!
Під час навчання на дистанційному курсі "Куратор змісту - 2017" потрібно було визначити журнали по темі курирування в будь-якій із трьох наукометричних баз: Web of Science, Scopus, системі Google Scholar. Моєю темою курирування є: "Інформаційно-комунікаційні технології в бібліотеках", для виконання завдання я обрала Google Академія (Scholar). Результати пошуку зберегла. А зараз хочу їх представити у компактному та зручному вигляді за допомогою сервісу ThingLink.
Представлені у добірці журнали знаходяться у вільному доступі, публікації з них доступні для завантаження. Добірку можна використовувати для пошуку якісних публікацій на будь-яку бібліотечну тематику. Перейти до архівів журналів можна за посиланнями, які містяться в інтерактивному зображенні ThingLink. Коротко про журнали:
субота, 6 січня 2018 р.
Сервіс ThingLink. Створюємо інтерактивне зображення
ThingLink. Стартова сторінка |
Шановні друзі, вітаю вас!
Двомісячний марафон навчання на дистанційному курсі "Куратор змісту - 2017" залишився позаду. Весь цей час моїми дописами були виключно звіти про виконання завдань курсу. Темою курирування я обрала "Інформаційно-комунікаційні технології в бібліотеці", тому маю в подальших планах продовжувати її вивчати та упроваджувати в роботу бібліотеки професійно-технічного навчального закладу. Своїм досвідом, як і раніше, буду ділитися на блозі.
Після завершення курсу мої думки дещо розбіглися... Що далі? Чому приділити свою увагу в першу чергу? Вирішила почати с того, що давно вже хотіла опробувати на практиці - сервіс для створення інтерактивних зображень ThingLink. ThingLink дозволяє до окремих частин зображення додавати посилання, коментарі, мультимедійний контент. Далі зображення можна вбудувати на блог, поділитися ним у соціальних мережах, отримати на нього посилання.
Підписатися на:
Дописи (Atom)